Zakopane ze względu na magiczne zlokalizowanie oraz walory rekreacyjne cenione jest nie tylko w Polsce , ale również poza granicami. Licznie odwiedzający ten najpiękniejszy kurort przyjezdni mogą liczyć na ciekawe atrakcje o każdej porze roku. Fani jazdy na nartach świetnie wypoczywają na lokalnych stokach w czasie zimy a w pozostałych sezonach pokonują wysokie szczyty otulającego miasta pasma górskiego.

Ze względu na rekreacyjny charakter, Zakopane poleca odwiedzjącym urlopowiczom oprócz wielu atrakcji również dobrze rozbudowaną bazę noclegową. Na turystów czekają miejsca w schroniskach młodzieżowych, prywatne kwatery, pensjonaty jak również luksusowo wyposażone apartamenty hotelowe. W zależności od indywidualnych potrzeb każdego gościa miejsca noclegowe położone są zarówno w ustronnych zakątkach miasta, z dala od gwaru turystycznego jak również w tętniącym życiem podczas centrum. Cena za nocleg uzależniona jest nie tylko od odpowiedniej lokalizacji, ale również od klasy warunków lokalowych. Osoby, które podczas urlopu w Zakopanem oczekują jakości warunków na pewno zainteresuje oferta apartamentów oraz domków wypoczynkowych o luksusowym wyposażeniu.

Nie licząc komfortowych warunków lokalowych, które nie ustępują swoją wysoką klasą nawet ofercie zagranicznej, turyści mogą również liczyć na wiele innych atrakcji. W wielu przypadkach propozycja obejmuje możliwość korzystania z gabinetów Spa, usług fryzjerskich, sali fitness, krytych basenów a przede wszystkim z usług restauracji gdzie podawana jest regionalna kuchnia przy dźwiękach zakopiańskiej muzyki. Propozycje Zakopanego pozwalają na wybór dowolnej formy atrakcji doskonale dopasowanej do indywidualnych preferencji każdego turysty.

Dużo informacji zaczerpnięto z www:: ekskluzywne apartamenty zakopane